Naprawa stron WWW

O naprawach strony WWW zwykło się myśleć dopiero w rezultacie pojawienia się niepożądanych awarii lub błędów związanych z naszą witryną. Jednorazowe usunięcie tychże przeszkód może być skuteczne, jednak będzie jedynie doraźną akcją, która może nie uchronić nas przed powtarzalnością problemów. Dlatego tak istotne jest inwestowanie w profilaktykę, czyli ciągłą opiekę i aktualizację naszej strony oraz systemu CMS.

Inwestowanie w profilaktykę

Dbałość o prawidłowe działanie naszego serwisu ustrzeże nas przed stratami finansowymi i wizerunkowymi, spowodowanymi rozczarowaniem naszych klientów po potencjalnym, negatywnym doświadczeniu z niedziałającymi linkami, formularzami czy błędnie wyświetlającą się zawartością.

Warto mieć na uwadze złożoność i zaawansowanie cyberprzestępstw, które stają się coraz powszechniejsze, przybierając różnorodne formy. Strony www pozostawione bez opieki, bez wdrożonych najnowszych środków ochronnych, stają się łatwym łupem dla hakerów.W WebCube, oferujemy kompleksowe zarządzanie powierzoną nam witryną, między innymi:

  • regularne sprawdzanie kodu strony pod kątem błędów i ich bieżąca naprawa,
  • rewizję arkusza stylów CSS,
  • przebudowę oraz aktualizację skryptów
  • optymalizację pod kątem zmieniającego się algorytmu w wyszukiwarce,
  • naprawę zainfekowanych i zhakowanych stron internetowych,